Säg hej!

Tycker du det vi gör verkar intressant? Eller hur vi gör det? Hör av dig! Antingen till Birgitta Pagot, VD för hela Society, eller någon av våra byråchefer nedan.

Daniel Lindholm

Head of Agency Reform Experience

daniel.lindholm@reformexperience.se

+46 73 915 51 15

Yara Anttila

Tf byråchef Reformact /HR Director

yara.anttila@reformact.se

+46 73 983 07 80

Fredrik Larsson

Tf byråchef Reformklubben

fredrik.larsson@reformklubben.com

+ 46 73 022 20 68

Silvia Barklund

Head of Agency Relevance

silvia.barklund@relevanceagency.se

+46 70 142 45 31

Birgitta Pagot

VD Reform Society

birgitta.pagot@reformsociety.se

+ 46 70 422 27 11

Elias Notini

Head of Agency Moments

elias.notini@momentsagency.se

+ 46 70 666 33 91

Petter Odmark

Byråchef Re-Think

petter.odmark@re-think.se

+ 46 70 895 26 95

Eller hälsa på:

Kungsgatan 18
111 35
Stockholm
(Ovanför Bistro Rigoletto!)