Det är vi som är Reform Society

Reform Society är 68 stycken strateger, kreatörer, utvecklare, analytiker, designers och musiker – bland andra – som går till jobbet varje dag för att sprida mer makt till fler.

Anna-Carin Windahl
Reform SocietyReformklubben

Byråchef Reformklubben

annacarin.windahl@reformklubben.com

+ 46 73 532 10 96

(föräldraledig)

Birgitta Pagot
Reform Society

VD Reform Society

birgitta.pagot@reformsociety.se

+ 46 70 422 27 11

Caterina Melchiorre
Reform Society

Produktstrateg

caterina.melchiorre@reformsociety.se

Josephine Moghim Khah
Reform Society

Projektledare GDPR

josephine.moghim@reformsociety.se

+46 73 534 78 97

Maija Dackefjord
Reform Society

Finance

maija.dackefjord@reformklubben.com

+ 46 70 822 02 00

Maria Liem
Reform Society

CFO

maria.liem@reformklubben.com

+ 46 70 783 33 46

Sofie Vestlund
Reform Society

Office Manager

sofie.vestlund@reformsociety.se

+46 70 302 09 98

Yara Anttila
Reform Society

HR Director

yara.anttila@reformact.se

+46 73 983 07 80