Det är vi som är Reform Society

Reform Society är 83 stycken strateger, kreatörer, utvecklare, analytiker, designers och musiker – bland andra – som går till jobbet varje dag för att sprida mer makt till fler.

Anna Sahlin
Reform Act

Copywriter

anna.sahlin@reformact.se

Anna Lundeborg
Reform Act

Head of Strategy

anna.lundeborg@reformact.se

Carmen Manzano
Reform Act

Head of Production

carmen.manzano@reformact.se

Emanuel Friberg
Reform Act

Animator

emanuel.friberg@reformact.se

Emelie Signal
Reform Act

Graphic Designer

emelie.signal@reformact.se

 

Emi Gunér
Reform Act

Copywriter

emi.guner@reformact.se

Jacob Åström
Reform Act

Creative Director

jacob.astrom@reformact.se

Jakob Ohlsson
Reform Act

Campaign Strategist

jakob.ohlsson@reformact.se

Linus Nyström
Reform Act

Art Director

linus.nystrom@reformact.se

Malin Åkersten
Reform Act

Creative director

malin.akersten@reformact.se

Martin Drejenstam Johansen
Reform Act

Copywriter

martin.drejenstam-johansen@reformact.se

Mikael Fransson Arman
Reform Act

Strategic Client Director

mikael.arman@reformact.se

Paul Ferris
Reform Act

Head of Digital

paul.ferris@reformact.se

Pernilla Lundmark
Reform Act

Art Director

pernilla.lundmark@reformact.se

Petter Törnqvist
Reform Act

Art Director

petter.tornqvist@reformact.se

Rebecca Duvemyr
Reform Act

Head of Agency Reform Act

rebecca.duvemyr@reformact.se

+ 46 70 223 01 90

Reenu Wallin
Reform Act

Account Manager

reenu.wallin@reformact.se

Viken Wetlesen
Reform Act

Strategic Client Director

viken.wetlesen@reformact.se

Yoel Tecle
Reform Act

Digital Strategist

yoel.tecle@reformact.se