Det är vi som är Reform Society

Reform Society är 68 stycken strateger, kreatörer, utvecklare, analytiker, designers och musiker – bland andra – som går till jobbet varje dag för att sprida mer makt till fler.

Amelie Lind
Reformklubben

Konsult Organisationer

amelie.lind@reformklubben.com

+46 73 904 32 34

Anette Törnqvist
Reformklubben

Konsult Samhällsbyggnad

anette.tornqvist@reformklubben.com

+46 70 207 96 79

Anna-Carin Windahl
Reformklubben

Head of Agency Reformklubben

annacarin.windahl@reformklubben.com

+46 73 532 10 96

Anna Erhardt
Reformklubben

Konsult Organisationer

anna.erhardt@reformklubben.com

+46 73 390 76 98

Anna Sahlin
Reform Act

Copywriter

anna.sahlin@reformact.se

Anna Wickman
Reformklubben

Konsult Organisationer

anna.wickman@reformklubben.com

+46 70 608 79 81

Anna Lundeborg
Reform Act

Head of Strategy

anna.lundeborg@reformact.se

+46 73 364 13 21

AnnaMia Norström
Moments

Final Art

annamia.norstrom@momentsagency.se

 

Anne Carlsson
Reformklubben

Konsult Hälsa

anne.carlsson@reformklubben.com

+ 46 70 522 25 65

Birgitta Pagot
Reform ExperienceReform Society

VD Reform Society / t.f. Head of Agency Reform Experience

birgitta.pagot@reformsociety.se

+ 46 70 422 27 11

Carina Tjällen
Reform Experience

Frontend developer

carina.tjallen@reformexperience.se

Carmen Manzano
Reform Act

Head of Production

carmen.manzano@reformact.se

+46 70 763 00 46

Caterina Melchiorre
Reform Experience

Produktstrateg

caterina.melchiorre@reformsociety.se

Cecilia Ungerstedt
Reformklubben

Affärsområdeschef Hälsa

cecilia.ungerstedt@reformklubben.com

+ 46 72 742 75 35

Christina Karlsson
Reformklubben

Konsult Hälsa

christina.karlsson@reformklubben.se

+46 70 826 72 83

Cia Zingmark
Reformklubben

Konsult Hälsa

cia.zingmark@reformklubben.com

+ 46 70 916 06 70

Dharma Palme
Moments

Innehållsproducent

dharma.palme@momentsagency.se

+46 70 495 22 42

Diana Steppat
Reform Society

Office Manager

diana.steppat@reformsociety.se

+46 70 866 28 54

Elias Notini
Moments

Strateg

elias.notini@momentsagency.se

+ 46 70 666 33 91

Elin Aram
Reform Experience

Digital strateg/UX-designer

elin.aram@reformexperience.se

Emelie Molinder
Moments

Projektledare/redaktör

emelie.molinder@momentsagency.se

Essey Abera
Moments

Produktionsledare

essey.abera@momentsagency.se

+46 70 865 86 14

Fredrik Larsson
Moments

Head of Agency Moments

fredrik.larsson@momentsagency.se

+ 46 73 022 20 68

Fredrik Runsiö
Reformklubben

Konsult Organisationer

fredrik.runsio@reformklubben.com

+ 46 70 629 03 36

Fredrik Wittbjer
Reformklubben

Konsult Samhällsbyggnad

fredrik.wittbjer@reformklubben.com

+46 73 208 99 72

Frida Backström
Relevance

Kundansvarig

frida.backstrom@relevanceagency.se

+46 70 826 92 03

Frida Öhnell
Moments

Producer & Content Strategist

frida.ohnell@momentsagency.se

(föräldraledig)

Gina Bayoumi
Reformklubben

Konsult Organisationer

gina.bayoumi@reformklubben.com

+ 46 73 209 24 34

Göran Hägglund
Reformklubben

Konsult Hälsa

+46 72 077 35 98

Gustav Holm
Reform Act

Art Director

gustav.holm@reformact.se

Ihsan Kellecioglu
Reformklubben

Konsult Organisationer

ihsan.kellecioglu@reformklubben.com

+46 70 405 40 38

Jacob Åström
Reform Act

Creative Director

jacob.astrom@reformact.se

+46 70 816 98 51

Jakob Ohlsson
Reform Act

Campaign Strategist

jakob.ohlsson@reformact.se

+46 70 940 28 81

Jenina Dahlberg
Reform Act

Strategic Client Director

jenina.dahlberg@reformact.se

+46  70 428 92 77

Joel Granberg
Moments

Digital strateg

joel.granberg@momentsagency.se

+46 76 880 20 88

Johan Nyhus
Reformklubben

Konsult Samhällsbyggnad

johan.nyhus@reformklubben.com

+46 73 410 78 21

Johan Skylling
Reformklubben

Affärsområdeschef Samhällsbyggnad

johan.skylling@reformklubben.com

+46 70 725 89 86

Josefin Fors
Relevance

Digital Strateg/ Projektledare

josefine.fors@relevanceagency.se

+ 46 76 641 41 11

Josephine Moghim Khah
Reform Society

Marknadskommunikatör / Dataskyddsombud

josephine.moghim@reformsociety.se

dataskydd@reformsociety.se

+46 73 534 78 97

Karolina Schubert
Reformklubben

Projektledare Hälsa

karolina.schubert@reformklubben.com

+ 46 73 370 80 20

Leila Lundström
Reform Society

Ekonomiassistent

+46 70 389 01 76

Lena Dahlenborg
Moments

Head of Production

lena.dahlenborg@momentsagency.se

+46 73 443 98 97

Lina Wendle
Relevance

Digital specialist

lina.wendle@relevanceagency.se

+46 73 410 72 86

Line Degerhammar
Moments

AD & Motion Graphics Designer

line.degerhammar@momentsagency.se

+46 72 981 97 15

Linus Nyström
Reform Act

Art Director

linus.nystrom@reformact.se

+46 70 727 53 80

Louise Lindgren
Moments

Strategic Project Manager

louise.lindgren@momentsagency.se

+46 70 966 25 75

Lovisa Lindvall
Moments

Project Manager

lovisa.lindvall@momentsagency.se

+46 73 534 42 33

 

Maija Dackefjord
Reform Society

Finance

maija.dackefjord@reformklubben.com

+ 46 70 822 02 00

Malin Åkersten
Reform Act

Creative director

malin.akersten@reformact.se

+ 46 76 779 99 00

Maria Liem
Reform Society

CFO

maria.liem@reformklubben.com

+ 46 70 783 33 46

Marie Kuylenstierna Nodbrink
Reform Act

Produktionsledare

marie.kuylenstierna-nodbrink@reformact.se

+46 70 614 50 02

Martha Hultqvist
Reform Experience

Fullstack programmerare/systemarkitekt

martha.hultqvist@reformexperience.se

Martin Drejenstam Johansen
Reform Act

Copywriter

martin.drejenstam-johansen@reformact.se

Mats Eriksson
Reformklubben

Konsult Hälsa

mats.eriksson@reformklubben.com

+46 70 595 60 85

Mia Kleist
Reform Act

Strategic Client Director

mia.kleist@reformact.se

Michael Johansson
Reform Society

Finance

michael.johansson@reformsociety.se

+46 72 396 57 02

Mikael Fransson Arman
Reform Act

Strategic Client Director

mikael.arman@reformact.se

+46 70 442 14 50

Mio Rogvall
Reform Experience

Support/front-end

mio.rogvall@reformexperience.se

Neval Bilici
Reformklubben

Affärsområdeschef Organisationer

neval.bilici@reformklubben.com

+46 73 647 92 99

Nicole Nadin
Relevance

Digital specialist

nicole.nadin@relevanceagency.se

Njord Frölander
Re-Think

Analytiker

njord.frolander@re-think.se

+46 73 703 56 65

Olle Stenborg
Reform Experience

Projektledare

olle.stenborg@reformexperience.se

+46 70 682 26 33

Oskar Stenström
Reform SocietyReformklubben

Konsult/Kommunikationschef

oskar.stenstrom@reformklubben.com

+ 46 72 243 29 60

Paul Ferris
Reform Act

Head of Digital

paul.ferris@reformact.se

+46 70 278 69 72

Pernilla Lundmark
Reform Act

Art Director

pernilla.lundmark@reformact.se

Petter Odmark
Re-Think

Head of Agency Re-Think

petter.odmark@re-think.se

+ 46 70 895 26 95

Petter Törnqvist
Reform Act

Art Director

petter.tornqvist@reformact.se

+46 70 896 53 45

Rebecca Duvemyr
Reform Act

Head of Agency Reform Act

rebecca.duvemyr@reformact.se

+ 46 70 223 01 90

Sara Kvarnström
Reformklubben

Konsult Organisationer

sara.kvarnstrom@reformklubben.com

+ 46 70-851 52 22

Silvia Barklund
Relevance

Head of Agency Relevance

silvia.barklund@relevanceagency.se

+46 70 142 45 31

Sven Elander
Reformklubben

Konsult Samhällsbyggnad

sven.elander@reformklubben.com

+46 70 089 30 83

Teodor Fridén
Reformklubben

Student Associate

teodor.friden@reformklubben.com

+46 70 650 94 08

Thomas Olingsberg
Reformklubben

Copywriter

thomas.olingsberg@reformklubben.com

+ 46 70 629 98 57

Tilda Mobärg
Reformklubben

Konsult Hälsa

tilda.mobarg@reformsociety.se

+46 70 142 45 73

Ulrika Vedin
Re-Think

Analytiker

ulrika.vedin@re-think.se

+46 72 396 61 68

Viktoria Raft
Reformklubben

Konsult Samhällsbyggnad

viktoria.raft@reformklubben.com

+46 73 982 88 66

Yara Anttila
Reform Society

HR Director

yara.anttila@reformact.se

+46 73 983 07 80