Det är vi som är Reform Society

Reform Society är 79 stycken strateger, kreatörer, utvecklare, analytiker, designers och musiker – bland andra – som går till jobbet varje dag för att sprida mer makt till fler.

Aino-Maija Aalto
Re-Think

Analytiker

aino-maija.aalto@re-think.se

+46 70 428 92 77

Amelie Lind
Reformklubben

Konsult

amelie.lind@reformklubben.com

+4673 904 32 34

Andrés Avellán
Reform Experience

Developer

andres.avellan@reformexperience.se

+46 73 903 14 51

Anette Törnqvist
Reformklubben

Affärsområdeschef Samhällsbyggnad

anette.tornqvist@reformklubben.com

+46 70 207 96 79

Anna-Carin Windahl
Reform SocietyReformklubben

Byråchef Reformklubben

annacarin.windahl@reformklubben.com

+ 46 73 532 10 96

Anna Erhardt
Reformklubben

Konsult

anna.erhardt@reformklubben.com

Anna Sahlin
Reform Act

Copywriter

anna.sahlin@reformact.se

Anna Wickman
Reformklubben

Konsult Organisationer

anna.wickman@reformklubben.com

+46 70 608 79 81

Anna Lundeborg
Reform Act

Head of Strategy

anna.lundeborg@reformact.se

AnnaMia Norström
Moments

Final Art

annamia.norstrom@momentsagency.com

Anne Carlsson
Reformklubben

Konsult Hälsa

anne.carlsson@reformklubben.com

+ 46 70 522 25 65

Birgitta Pagot
Reform Society

VD Reform Society

birgitta.pagot@reformsociety.se

+ 46 70 422 27 11

Carmen Manzano
Reform Act

Head of Production

carmen.manzano@reformact.se

Cecilia Ungerstedt
Reformklubben

Affärsområdeschef Hälsa

cecilia.ungerstedt@reformklubben.com

+ 46 72 742 75 35

Christian Gonzalez
Reform Experience

Tech project & production manager

christian.gonzalez@reformexperience.se

+46 73 775 64 28

Cia Zingmark
Reformklubben

Konsult Hälsa

cia.zingmark@reformklubben.com

+ 46 70 916 06 70

Cristian Pencheff
Reform Experience

Developer & Graphic designer

cristian.pencheff@reformexperience.se

+46 73 532 58 99

Daniel Lindholm
Reform Experience

Byråchef Reform Experience

daniel.lindholm@reformexperience.se

+46 73 915 51 15

Elias Notini
Moments

Head of Agency Moments

elias.notini@momentsagency.se

+ 46 70 666 33 91

Emelie Signal
Reform Act

Graphic Designer

emelie.signal@reformact.se

 

Emi Gunér
Reform Act

Copywriter

emi.guner@reformact.se

Erik Sigemo
Reform Society

Finance

erik.sigemo@reformsociety.com

+46 76 225 80 02

Fredrik Larsson
Reformklubben

Konsult Hälsa

fredrik.larsson@reformklubben.com

+ 46 73 022 20 68

Fredrik Runsiö
Reformklubben

Konsult Organisationer

fredrik.runsio@reformklubben.com

+ 46 70 629 03 36

Frida Öhnell
Moments

Producer & Content Strategist

frida.ohnell@momentsagency.se

Jacob Åström
Reform Act

Creative Director

jacob.astrom@reformact.se

Jakob Ohlsson
Reform Act

Campaign Strategist

jakob.ohlsson@reformact.se

Jan-Ove Jerrestål
Reformklubben

Konsult Samhällsbyggnad

jan-ove.jerrestal@reformklubben.com

+ 46 70 141 60 53

Jennie Zetterström
Reformklubben

Affärsområdeschef Organisationer

jennie.zetterstrom@reformklubben.com

+ 46 70 918 81 98

Jesper Liveröd
Reformklubben

Konsult

jesper.liverod@reformklubben.com

Jimmy Gustavsson
Reform Experience

Art Director

jimmy.gustavsson@reformexperience.se

Joel Granberg
Relevance

Digital strateg

joel.granberg@reformact.se

Johan Nyhus
Reformklubben

Konsult Samhällsbyggnad

johan.nyhus@reformklubben.com

+46 73 410 78 21

Johan Skylling
Reformklubben

Konsult

johan.skylling@reformklubben.com

+4670 725 89 86

Johanna Jung
Reformklubben

Konsult Organisationer

johanna.jung@reformklubben.com

+ 46 70 733 05 57

Josephine Moghim Khah
Reform Society

Projektledare GDPR

josephine.moghim@reformact.se

Julia Örtegren
Reformklubben

Student Associate

julia.ortegren@reformklubben.se

+ 46 70 916 06 70

Lena Dahlenborg
Moments

Head of Production

lena.dahlenborg@momentsagency.se

Lena Josefsson
Reformklubben

Konsult

lena.josefsson@reformklubben.com

+ 46 73 371 36 13

Lina Wendle
Relevance

Digital specialist

lina.wendle@relevanceagency.se

Line Degerhammar
Moments

AD & Motion Graphics Designer

line.degerhammar@momentsagency.se

Linus Nyström
Reform Act

Art Director

linus.nystrom@reformact.se

Lovisa Lindvall
Moments

Project Manager

lovisa.lindvall@momentsagency.se

Maija Dackefjord
Reform Society

Finance

maija.dackefjord@reformklubben.com

+ 46 70 822 02 00

Malin Åkersten
Reform Act

Creative director

malin.akersten@reformact.se

Marcus Sundberg
Re-Think

Analytiker

marcus.sundberg@re-think.se

+ 46 73 903 40 93

Maria Liem
Reform Society

CFO

maria.liem@reformklubben.com

+ 46 70 783 33 46

Mårten Roslund
Reformklubben

Konsult Samhällsbyggnad

marten.roslund@reformklubben.com

+ 46 73 301 51 51

(Tjänstledig)

Martin Drejenstam Johansen
Reform Act

Copywriter

martin.drejenstam-johansen@reformact.se

Mats Eriksson
Reformklubben

Konsult Hälsa

mats.eriksson@reformklubben.com

+46 70 595 60 85

Mikael Fransson Arman
Reform Act

Strategic Client Director

mikael.arman@reformact.se

Mira Lindahl
Reformklubben

Konsult Hälsa

mira.lindahl@reformklubben.com

+ 46 70 848 90 84

Neval Bilici
Reformklubben

Konsult Samhällsbyggnad

neval.bilici@reformklubben.com

Oskar Stenström
Reformklubben

Konsult Organisationer

oskar.stenstrom@reformklubben.com

+ 46 72 243 29 60

Paul Ferris
Reform Act

Head of Digital

paul.ferris@reformact.se

Pernilla Lundmark
Reform Act

Art Director

pernilla.lundmark@reformact.se

Petter Odmark
Re-Think

Byråchef Re-Think

petter.odmark@re-think.se

+ 46 70 895 26 95

Petter Törnqvist
Reform Act

Art Director

petter.tornqvist@reformact.se

Rebecca Duvemyr
Reform Act

Head of Agency Reform Act

rebecca.duvemyr@reformact.se

+ 46 70 223 01 90

Reenu Wallin
Reform Act

Account Manager

reenu.wallin@reformact.se

Rodrigo Ramos
Reform ExperienceReform Society

Teknisk chef

rodrigo.ramos@reformexperience.se

+46 70 811 01 73

Seher Yilmaz
Reformklubben

VD Difference/Konsult

seher.yilmaz@reformklubben.com

Sofie Vestlund
Reform Society

Office Manager

sofie.vestlund@reformsociety.se

+46 70 302 09 98

Thomas Olingsberg
Reformklubben

Copywriter

thomas.olingsberg@reformklubben.com

+ 46 70 629 98 57

Tilda Mobärg
Reformklubben

Student Associate

tilda.mobarg@reformsociety.se

Tobias Vestergren
Reformklubben

Konsult

tobias.vestergren@reformact.se

Viktoria Raft
Reformklubben

Konsult Samhällsbyggnad

viktoria.raft@reformklubben.com

+46 73 982 88 66

Yara Anttila
Reform Society

HR Director

yara.anttila@reformact.se

+46 73 983 07 80

Yoel Tecle
Reform Act

Digital Strategist

yoel.tecle@reformact.se